uvítám i Vaši zkušenost

Úvod O NásRecenze

 

Dobrý den paní Bruncková,
 
recenze mi chvilku trvala, ale musím dát zpětnou vazbu. Bajazin považuji za zázrak. Mám psa rasy Bernský honič - uši jako utěrky a s tím spojené časté záněty uší. Na veterině léčba za vyšší tisíce bez většího účinku. Bajazin skvěle zafungoval, používám preventivně a záněty uší jsou pod kontrolou. 
Vyléčila jsem bajazinem i prokousnutého kocoura. 
Doporučila jsem kolegyni a bajazin byl úspěšný i na hotspoty u Bernského salašnického. 
 
Děkuji, jsem velice ráda, že něco tak úžasného existuje.
 
Hezký den, Lucie M
 

 

 

Jsem nadšená a doporučuji nejen těm, jejichž psi trápí záněty uší a meziprstí, ale i jako prevenci vlhkých zapařenin v oblasti třísel a podpaží. Konečně něco, co funguje.

 

 


 

Dobrý den, 

chci vám napsat o mé zkušenosti s Bajazinem po měsíci.
Objednávala jsem tento přípravek pro starší fenu obřího plemena, která své stáří snáší výborně, jen trpí na opakované a těžko léčitelné záněty uší.
Používala jsem Bajazin 2 týdny souvisle, každý večer po opatrném vyčištění uší. Zánět výrazně ustoupil, v dalším týdnu jsem aplikovala Bajazin 1x za 3 dny. Po třech týdnech jsem přípravek přestala pravidelně aplikovat a fena je konečně v pořádku, má podstatně lepší náladu, výborně žere a je bez bolestí.
Bajazin jsem zkusila zakoupit na zkoušku, moc jsem účinnosti nevěřila. Nyní jsem moc ráda, že jsem to udělala a děkuji za Bajazin. Doufám, že se osvědčí i dlouhodobém horizontu.
S pozdravem
Mgr. Irena Bláhovcová

Zuzana Navelkova         24. listopad 2016 ·

Já si myslím, že je to takový "Český Thornit" :-)
Thornit funguje perfektně, tak objednáme a vyzkoušíme Bajazin.
Třeba bude fungovat také ...potom je velký rozdíl v ceně mezi Thornitem z Anglie a Bajazinem z Čech. Zuzana

 


 

Elvíra Labafi Bullmastif            1. březen 2016 ·

Píšu naše potřehy z první aplikace Bajazinu - v pátek dorazil a hned jsme aplikovali, od té doby si fenka ani jednou nevylizovala packy, neškrabala ucho, které bylo evidentně zamořeno kvasinkovou infekcí. Celé noci je klid. Bojovali jsme s ní celkem dlouho a opravdu nic nezabralo takto zázračně a rychle. Ucho i packy jsou klidné, suché, čisté, nepáchnoucí. Děkuji ještě jednou za tento ZÁZRAK a doufám, že všem mazlíčkům bude i nadále pomáhat jako pomohl nám. P.S. hned ho jdu představit našemu panu doktorovi, který byl už z nás celkem bezradný.

 

Copyright 2016 - 2024 © bajazin.com