O Nás

de


NIEKOĽKO ZÁKLADNÝCH INFORMÁCIÍ O BAJAZINE

 

 

 


ZLOŽENIE


Zinková beloba používaná pre kozmetické účely udržuje ucho suché, zkľudňuje podrážděný povrch kože, pôsobí blahodárne na praskliny a odreniny na koži.

 

Kyselina boritá udržuje kyslé PH prostredie a tým likviduje kvasinky, pôsobí antisepticky na väčšinu baktérií a pliesní, uľahčuje trhanie chĺupkov v ušiach.

 

Jodoform dezinfikuje postihnuté miesta.

 

Tieto tri zložky vo vysokej kvalite sú garanciou toho, že uši, labky, kožné záhyby a faldíky vašich zvieratiek, budú znovu čisté a zdravé. Pretože kvasinkovú infekciu doprevádza svrbenie, bude do 24 hodin po aplikácii Váš miláčik podstatne spokojenejší a kĺudnejší.
INDIKÁCIA


Dezinfikuje miesta napadnuté baktériami, kvasinkami, svrabom a roztočmi.

Svoje veľké opodstatnenie má pri podpore liečby opakovaných ušných problémov, kvasinkových infekcií meziprstia u labiek a na brušku zvieraťa.


 

 

HISTÓRIA


Na našom trhu je Bajazin momentálně unikátnym výrobkom v boji s kožnými problémami, ve svetovom merítku však nie je žiadnym nováčikem. Používal se v zdravotníctve už od roku 1907, hlavne v prvej svetovej vojne zachránil před sneťou mnoho zranených vojakov. Postupom času ho nahradili iné, modernejšie prostriedky, ale tak ako se ľudia vracajú k jednoduchým receptom a skúsenostiam našich starých mám, vracia se i jednoducho použiteľný Bajazin.
PREČO  ZVOLIŤ PRÁVE TENTO PRODUKT?


Pretože Bajazin púdor aj krém obsahuje účinné látky v koncentrovanom zložení a pomáhá i tam, kde iné preparáty často zlyhajú. 

Neobsahuje antibiotiká, umělé farvivá, parabeny, ani silikony. U viac rezistentných či chronických potiažach se nemusíte obávať žiadnych zdravotných rizík.

Je cenovo dostupný a jeho aplikácia jednoduchá, čo ocenia chovatelia, ale aj pacienti. Riadne prevedená aplikácia prípravku a kompletne vydezinfikovaný priestor ucha sú predpokladem k úspěšnej liečbe.Vďaka tomu, že ide o produkt tuzemskej výroby, môžeme ponúknuť zákazníkom bezkonkurenčne nižšiu cenu pri špičkovej kvalite surovín.

Copyright 2016 - 2024 © bajazin.com